Zalety wynikające z wykorzystania terminala paliwowego XTRACK

System XTRACK gwarantuje kompleksowe zarządzanie paliwem. Umożliwiona jest dzięki niemu kompleksowa kontrola obiegu paliwa wraz z rozliczeniem jego rozchodu. Duże atuty, przekładające się stricte na nieskomplikowane użycie to: rozbudowana konstrukcja, zachowanie elastyczności a także perfekcyjna integracja z dodatkowymi urządzeniami XTRACK.

Dlatego ta wszechstronna platforma IT będzie nadawała się wzorcowo do dostosowania do wymagań danej firmy. Moduły można wdrażać etapami, zgodnie z tym, jak będzie rozwijało się przedsiębiorstwo. Ustalenia w tym obrębie dla każdej firmy są spersonalizowane, wobec czego nikt nie powinien mieć trudności z dopasowaniem odpowiedniego wyjścia.

Produkty, jakie są do wykorzystania przez zamawiających to: terminal paliwowy XTrack, kamery do zbiorników, zbiorniki na paliwo, olej napędowy i AdBlue, tankmonitor, Kingspan Sensor System, Cabinmonitor oraz Binmonitor. System terminal XTrack jest dokładnie scharakteryzowany, czyli nikt nie ma kłopotu z tym, aby wytypować to, co spełni jego wymagania. Monitoring paliwa w firmie stanie się wzorowy i jeśli przedsiębiorcy dostrzegają, że dotychczasowo nie mieli stosownych narzędzi w tym zakresie, to w tej chwili mogą decydować się na tak opłacalne opcje.

Zbiorniki z kontrolą wglądu pozwalają na identyfikację tankującego oraz monitorowanie poziomu paliwa. Ponadto, każdy dystrybutor paliwa XTrack wyposażony jest również w sporo dodatkowych rozwiązań. Specjalne kamery do zbiorników a także narzędzia jakimi są Titan Access przynoszą pewność, że paliwo trafiło stricte tam, gdzie miało.

Praktyczny tankmonitor jako system pomiaru poziomu cieczy, wyposażony w sondę z dostępem do Internetu sprawdzi się tak samo dobrze. Właściciel firmy może systematycznie zobaczyć, co wydarzyło się w każdym ze zbiorników, korzystając z Kingspan Sensor System. Dzięki innowacyjnej technologii GPRS jaka uwzględniona jest w binmonitorze można też bez problemu sprawdzać bieżący stan zapełnienia pojemnika.

You may also like...