Oferta idealnie dostosowana do osób przebywających w Zajeździe u Hermanów

Zajazd u Hermanów to obiekt najlepszy na przytulny pobyt na Szlaku Orlich Gniazd. Otoczenie lasów, wzgórz i zamku daje szansę na doskonałe wrażenia i pozwala czuć się komfortowo. Można więc w takim miejscu wypoczywać sam na sam, z ukochanym, w gronie rodzinnym lub z przyjaciółmi. Klasyczna polska kuchnia i gościnność są tutaj zapewnione. Zajazd u Hermanów w pobliżu Częstochowy, tuż obok zamku Olsztyn to najlepsza opcja dla wielbicieli Szlaku Orlich Gniazd.

Można bowiem przebywając tutaj wybrać się nie tylko na ruiny zamku w Olsztynie, lecz także jest to bardzo dobra baza wyjściowa na inne zamki na Jurze. To także miejsce, gdzie poza pobytami indywidualnymi można zdecydować się na wyjazd z pracy, przyszykowanie jubileuszu urodzin lub zorganizowanie wesela, komunii, chrzcin lub innego rodzaju imprez okolicznościowych. To też dobre miejsce pod względem warunków do zaplanowania konferencji lub spotkania służbowego.

Wystarczy sprawdzić galerię zdjęć zajazdu i sprawdzić na witrynie najważniejsze informacje, żeby przekonać się, że jest to miejsce warte uwagi. W Olsztynie można spędzać doskonale czas, na dodatek korzystając całym urokiem zaprezentowanego obiektu. Pracownicy obiektu są bardzo przyjaźnie ukierunkowani oraz udzielają odpowiedzi na wszystkie pytania osób zainteresowanych pobytem.

Nocleg w zajeździe dedykowany jest dla dziewiętnastu osób. Wszystkie pokoje znajdują się na poddaszu. Można wybierać wśród 7 pokoi gościnnych, z których każdy ma inną kolorystykę. Pracownicy za każdym razem wskażą kierunek wycieczki przyjezdnym, którym zależy na zwiedzaniu ważnych pod względem historycznym miejsc. Przede wszystkim polecane są Szlaki Orlich Gniazd. Poza komfortowym noclegiem i bogatą bazą turystyczną warto skoncentrować na tym, jak smaczne jest menu w restauracji. Klasyczne polskie obiady domowe i muzyka nastrojowa w tle są zagwarantowane. Każda osoba, która chce tutaj zarezerwować pobyt może to zrobić za pośrednictwem strony lub telefonicznie.

You may also like...