Najważniejsze wiadomości na temat lotu paralot

Opcja przeżywania wspaniałej odbywającej się w powietrzu przygody w Rewalu, czyli przelot paralotnią jest tym, co z pewnością zostanie pamiętane przez osoby, które się na to decydują. Każdy, kto miał takie marzenia bez wątpienia kiedy tylko się na to przekonuje, będzie mieć pewność, że podejmuje odpowiednią decyzję. Team pełen pasji z wieloletnim doświadczeniem, który przygotuje paralotnie Trzęsacz zabiega o to, by wszyscy, którzy skorzystają z przelotu na paralotni pozostawali w 100% usatysfakcjonowani. Tym bardziej gdy ktoś z takiej możliwości skorzysta pierwszy raz, zapamięta to na wyjątkowo długo. Lot na paralotni organizowany jest na perfekcyjnie utworzonym startowisku, na klifie między Rewalem a Trzęsaczem.

Szczegóły dotyczące przygotowania się a także do tego, w jaki sposób przebiega lot publikowane są na stronie internetowej. Można również znaleźć informacje do kontaktu, co pozwoli od razu umówić się na przelot. Każdy, kto w lecie będzie przebywać w Rewalu i w Trzęsaczu oraz zechce robić coś odmiennego do standardowego odpoczynku na świeżym powietrzu, bez wątpienia może poczuć się korzystniej, kiedy zdecyduje się na przelot na paralotni.

Wystarczy skierować się na podane miejsce i gdy jest się już na urwisku, wyszukać biało – niebieskie flagi z logo lub białe leżaki. To cechy rozpoznawcze marki, która organizuje przeloty. Potem nie pozostaje nic więcej jak tylko zapisać się na przelot i poczekać na swoją kolejkę. Naturalnie, za każdym razem na przelot można zapisać się wcześniej. Ważne jednak jest to, aby mieć na uwadze, że przeloty odbywają się wyłącznie wówczas, kiedy panują korzystne czynniki pogodowe.

Osoby, które przygotowują loty to wykwalifikowani instruktorzy, jacy zapewniają bezpieczeństwo przelotu. Osoby zainteresowane bezzwłocznie dowiadują się wszystkiego, co je zainteresuje, jednocześnie z tym ile kosztuje lot. Cena obejmuje ubezpieczenie oraz nagranie wideo z użyciem kamery GOPRO Full HD. Przeloty są opracowane wyjątkowo profesjonalnie i dzięki temu również są zalecane.

You may also like...